Mis on Interhome?

Üürile pakkuda on üle 34 000 kontrollitud puhkemajutuse, maja ja korteri
Soovikohase puhkekoha leiad kindlasti Interhome`i üle 34 000 puhkemajutuse hulgast üle 33 eri riigis – oli siis su sooviks maja maal, villa mere ääres, korter linnas, majake mägedes või loss koos aiaga. Kõik puhkemajutuseed on Interhome´i kontrollitud ja tärnistatud. Lisaks vastutame teie lepingupartnerina, et üüritud majutus vastab kirjeldusele ja, et olet rahul ka pärast puhkust.


Klienditeenindus ja büroo Soomes - HELISTA
Kasuta meie kogemust puhkemajutuse üürimises – räägi meile oma soovidest ja palu meilt puhkusepakkumine. Vastame kõigile küsimustele ja anname nõu, et puhkus õnnestuks. Oleme teenindanud soomlastest kliente juba 1993 aastast. Helista meie büroosse  +358 9 819 4050 või saada meil. Väljaspool büroo lahtiolekuaega võid helistada meile ka inglisekeelsele teenindusnumbrile +41 (0) 43 810 91 26. 
Küsimusi? Võta ühendust!

Garanteerime puhkuse õnnestumise – oma kontaktisik kohapeal
Interhome´i personal vastutab, et üüritud puhkemajutus vastab kirjeldusele ja võid veeta lõõgastava puhkuse. Interhome´i kohalik büroo või puhkemajutuse oma kontaktisik juhendab sind ja hoolitseb, et puhkuse ajal on kõik korras ja et puhkus õnnestub.

Usaldusväärne puhkemajutuse üürimine – Šveitsi kvaliteet 1965 aastast
Interhome loodi 1965 aastal Šveitsis ja ettevõttel on siis mitme aastakümne pikkune kogemus puhkemajutuse üürimises. Tänapäeval on Interhome Euroopa juhtivaid ettevõtteid, kes pakub üürile puhkemajutusi, puhkemaju ja -kortereid.
Emafirma Interhome AG peakontor asub Glattbruggis, Zürichis. Ettevõtte omanik on Hotelplan Holding AG, kelle omanik on 100 %ndiliselt Migros, Šveitsi suurim kaubandusalane ettevõte.